.:دل نوشته های نازگلی:.
نگارش در تاريخ ۱۳٩٠/٤/٧ توسط نازنین نیکنامN@zg0oli!i!i

کیان(سمت راست) و مختار (سمت چپ)  از اونجایی که به شدت به سریال مختار نامه علاقه دارم تا حالا هیچ کدوم از قسمت هاشو جا نینداختم(بعضی وقت ها هر 3 بار تکرارشو میدیدماز خود راضی)

اما این قسمت مختار نامه...

جریان از این قرار بود که کیان(صمیمی ترین دوست مختار که ایرانی هم بود)در این قسمت به طور وحشتناکی کشته شد.بازیگر بیچاره نقش کیان_رضا رویگری_آنچنان این نقش رو طبیعی بازی کرده بود که تبر می خوره تو سرش و راهی  بیمارستان میشهتعجب

از همه ی اینها بگذریم.اون روز قبل از پخش سریال تو سایت مختار نامه رفتم.اونجا هم نوشته بود دیدن این قسمت به بچه ها و  بیمار های قلبی و... توصیه نمی شود.خلاصه موقع پخش سریال که رسید همه خانواده با چشمان گرد نشستیم پای سریال تا ببینیم جریان چیه؟هی  دیدیم...هیچ اتفاقی نیفتاد.خلاصه 20 دقیقه ی آخر فیلم آنچنان جنگی انجام شد که  آب تو گلو ی آدم گیر میکرد.منم که دلم گرفته بود...هی زار زار اشک می ریختم.خلاصه فیلم تموم شد.

ولی دم آقای میرباقری گرم.تو این فیلم به طور واضح جاهلیت عرب ها رو به تصویر کشید. جهلی که در اون ایرانی ها رو  مجوس می گن عرب رو بر عجم مقدم می شمارند.

اگه اهل سریال مختار نامه هستی به سایتش یه سری بزن.چیز های باحالی داره.البته گه گاهی هم دچار نقص فنی میشه ولی مهم نیست.من شب ها تاساعت 5 صبح اونجام.

                                  http://www.mokhtarnameh.com/